Командний Чемпіонат України (юнаки) зі спортивного орієнтування

За неймовірної спеки та з чудовим настроєм кращі спортсмени та тренери відділення спортивного орієнтування КДЮСШ ЧМР продовжують свій змагальний сезон.

З 9 по 14 липня в м. Світловодськ відбувся командний Чемпіонат України (юнаки) зі спортивного орієнтування. Учні нашої школи підтвердили свій високий рівень підготовки.

Зозуля Єгор став дворазовим чемпіоном України на середній та короткій дистанції у групі Ч-14. Шаповал Влада виборола третє місце на короткій дистанції у групі Ж-12. На всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування (бігом), що проходили паралельно з чемпіонатом України, Щербина Владислав посів друге місце у групі Ч-10, а Різник Тимофій став переможцем у групі Ч-20.

Збірна команда Черкаської області, сформована з вихованців КДЮСШ, посіла високе п’яте місце.

Особлива подяка провідним тренерам відділення спортивного орієнтування: Чорному Євгену, Уфімцевій Тетяні, Чорній Юлії за якісну підготовку спортсменів.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Бажаємо майбутніх перемог!

Автор: Марина

Дата публікації: 16-07-2024 02:57